Oferta

Naprawa izolacji (uzupełnianie) - bardzo często zdarza się, że po zakupie domu, na poddaszu zimą jest za zimno, a latem za gorąco. Zimą dogrzanie takiego poddasza generuje duże koszty ,latem natomiast  pogarsza komfort mieszkania.  Główną przyczyną tego, jest niedostatecznie dobrze wykonane ocieplenie. Mostki termiczne. Powodów może być wiele. Np. osiadająca wełna ( za luźno ułożona ), za cieńka warstwa, lub po prostu nie przyłożenie się wykonawcy do powierzonego mu zadania. Wdmuchanie materiału izolującego gwarantuje Państwu, że wszystkie mostki zostaną zlikwidowane, a temperatura na poddaszu ustabilizuje się. Nie mówiąc o oszczędnościach na ogrzewaniu. Straty poprzez niewłaściwe ocieplenie poddasza sięgają nawet 30%. Naprawa izolacji poddasza jest nisko inwazyjna. Polega na wycięciu kilku otworów w płycie, wprowadzeniu odpowiedniej dyszy i uzupełnieniu izolacji.

Ocieplanie poddaszy - metoda wdmuchiwania docieplenia jest lepsza od tradycyjnej metody układania, dlatego  że podczas aplikacji materiału eliminujemy w 100% mostki termiczne. Ocieplać tą metodą możemy zabudowane jak i przygotowane do zabudowy poddasza.

Ocieplanie stropów poddaszy nieużytkowych - ocieplanie takie polega na luźnym, pneumatycznym zasypie materiału na strop przy użyciu węża. Metoda ta gwarantuje równomierne rozłożenie materiału na całej połaci stropu, bez obawy o mostki termiczne.

Izolacja domów szkieletowych - przy wykorzystaniu odpowiednich dysz oraz wdmuchu o określonej sile, możemy z powodzeniem ocieplać ściany w domkach szkieletowych.

Pustki powietrzne w murach - część budynków starszych i nie tylko, budowana jest w systemie dwuwarstwowym. Tzn. cegła-pustka powietrzna-cegła.  Zastosowanie odpowiedniej dyszy, węży i materiału pozwoli na uzupełnienie tej przerwy i poprawę termoizolacji domu.

Docieplanie stropodachów - w blokach mieszkalnych między stropem a dachem jest pusta przestrzeń którą należy ocieplić. Ze względu  na trudny dostęp i brak miejsca,  nie możliwe jest docieplenie metodą tradycyjną. Wdmuchując izolację, przy pomocy węży dotrzemy wszędzie.

Termowizja - oferujemy również badania termograficzne  przed i po zakończeniu prac. Zdjęcia termowizyjne wykonujemy wysokiej klasy kamerą termowizyjną marki TESTO. Do każdego badania sporządzamy raport ze zdjęciami.

Zastosowanie

12/isocellanwendungsbereiche970x598.jpg
12/emotion.jpg
12/natur.jpg
12/termowizja.jpg