Oferta

Naprawa izolacji (uzupełnianie) - bardzo często zdarza się, że po zakupie domu, na poddaszu zimą jest za zimno, a latem za gorąco. Zimą dogrzanie takiego poddasza generuje duże koszty ,latem natomiast pogarsza komfort mieszkania. Główną przyczyną tego, jest niedostatecznie dobrze wykonane ocieplenie. Mostki termiczne. Powodów może być wiele. Np. osiadająca wełna ( za luźno ułożona ), za cieńka warstwa, lub po prostu nie przyłożenie się wykonawcy do powierzonego mu zadania. Wdmuchanie materiału izolującego gwarantuje Państwu, że wszystkie nieszczelności zostaną zlikwidowane, a temperatura na poddaszu ustabilizuje się. Nie mówiąc o oszczędnościach na ogrzewaniu. Straty poprzez niewłaściwe ocieplenie poddasza sięgają nawet 30%. Naprawa izolacji poddasza jest nisko inwazyjna. Polega na wycięciu kilku otworów w płycie, wprowadzeniu odpowiedniej dyszy i uzupełnieniu izolacji. Naprawę możemy wykonać również od zewnątrz. Dostając się do przegrody pomiędzy zakładkami folii dachowej, lub od góry czyli od strony strychu.

Ocieplanie poddaszy - metoda wdmuchiwania izolacji jest lepsza od tradycyjnej metody układania dlatego , że podczas aplikacji materiału jesteśmy w stanie dotrzeć w najodleglejsze zakamarki poddasza. Ocieplanie takie polega na luźnym, pneumatycznym zasypie materiału izolacyjnego na strop przy użyciu węża. Wdmuchiwanie za pomocą agregatu gwarantuje równą, jednorodną warstwę izolacji na całej połaci stropu.

Izolacja domów szkieletowych - przy wykorzystaniu odpowiednich dysz możemy z powodzeniem ocieplać ściany w domkach szkieletowych.

Pustki powietrzne w murach - część budynków starszych i nie tylko, budowana jest w systemie dwuwarstwowym. Tzn. cegła-pustka powietrzna-cegła. Zastosowanie odpowiedniej dyszy, węży i materiału pozwoli na uzupełnienie tej przerwy i poprawę termoizolacji domu.

Docieplanie stropodachów - w blokach mieszkalnych między stropem a dachem jest pusta przestrzeń którą należy ocieplić. Ze względu na trudny dostęp i brak miejsca, nie możliwe jest docieplenie metodą tradycyjną. Wdmuchując izolację, przy pomocy węży dotrzemy wszędzie.

Termowizja - oferujemy również badania termograficzne przed i po zakończeniu prac. Zdjęcia termowizyjne wykonujemy wysokiej klasy kamerą termowizyjną marki TESTO. Do każdego badania sporządzamy raport ze zdjęciami.

Zastosowanie

12/isocellanwendungsbereiche970x598.jpg
12/emotion.jpg
12/natur.jpg
12/termowizja.jpg