Usługi elektryczne

Zakres usług:

  • Przyłącza energetyczne
  • Instalacje elektryczne
  • Pomiary elektryczne

Uprawnienia:

  • Uprawnienia budowlane NR GP-KZ-7342/138/93
  • Dozór i pomiary elektryczne
    NR 134: Gr.1 D /104/06/2016
    NR 134: Gr.1 E /103/06/2016

Nowoczesna inżynieria budowlana wymaga stosowania materiałów o określonej trwałości i parametrach izolacyjnych. Zapewniają one użytkownikom komfort cieplny, bez względu na porę roku, a także pozwalają na redukcję i ujednolicenie kosztów utrzymania gospodarstwa domowego. Wykorzystywanie nowoczesnych materiałów wynika także z konieczność zwiększonej dbałości o środowisko naturalne.

Z tych samych powodów, dużą wagę przykłada się do instalacji elektrycznej w budynku. Poprawa gospodarki energetycznej i jej modernizacja to nasze zadanie. Traktujemy nowoczesne budynki całościowo, dlatego dbamy, by efektywność energetyczna i izolacyjna utrzymywały się na najwyższym poziomie, przez cały czas ich użytkowania. Świadczone przez nas usługi elektryczne obejmują niezbędne pomiary, wykonywanie projektów i układanie instalacje oraz przyłączy. W ramach naszych usług zajmujemy się także sprzedażą akcesoriów instalacyjnych.

Długoletnia praktyka i wysoki poziom konkurencyjności naszej firmy, gwarantują Państwu profesjonalną obsługę i satysfakcję z podjętej współpracy.

 

Kontakt:

tel. +48 606 760 826